Uudet tuotteet

Eberspächer EasyScan CAN12kk takuu. Uudistettu Eberspächer EasyScan CAN on diagnostiikka ja huoltotyökaluLue lisää »
Launch X431 V+ (Pro3)Tilaustuote, toimitusaika 14vrk. Vain yritysasiakkaille, vuokraa itsellesi hyväLue lisää »
Launch X431 ProS V5.0Tilaustuote, toimitusaika 14vrk. Vain yritysasiakkaille, vuokraa itsellesi hyväLue lisää »
Launch X431 Pro3 V+ EliteTilaustuote, toimitusaika 14vrk.   Vain yritysasiakkaille, vuokraa itsellesi hyväLue lisää »
VAG OBDeleven 3 24kk takuu ja ilmaiset päivitykset. Uudistunut OBDeleven 3 on Android & iOS yhteensopivaLue lisää »

Yhteystiedot

Ikatech Oy
Turkiloinen 40
39530 Kilvakkala
0458501007
ikatech@ikatech.fi

Asiakaspalvelu avoinna:

Ma: Suljettu
Ti: 11-15.00
Ke: Suljettu
To: 11-15.00
Pe: Suljettu

Sähköposteihin pyrimme vastaamaan 1-2 työpäivän kuluessa.
« Takaisin

Opel VCI

36kk takuu.

Opel VCI on uudistunut merkkitesteri Opelin ja General Motorsin kalustolle, myös tulevat PSA mallit testaat tällä laitteella. Tämä laite korvaa vanhan GM MDI 1&2 merkkitesterin. 

USB ja Wi-Fi liitännöillä varustetussa laitteessa on täydellinen SAE J2534 ja ISO22900 tuki. Tällä testaat automallit vuodesta 1996 pitkälle tulevaisuuteen.

Tässä myydään vain pelkkä rauta kaapeleineen, eli ei sisällä ohjelmistoja. Saat ne kyllä meiltä, kysy tarjousta täydellisestä paketista.

Hinta:2 000.00 €