Uudet tuotteet

OTOFIX D1 MaxTilaustuote, toimitusaika 14vrk. 12kk takuu ja 24kk ilmaiset päivitykset valmistajanLue lisää »
OTOFIX IM2Tilaustuote, toimitusaika 14vrk. 12kk takuu ja 24kk ilmaiset päivitykset. OTOFIXLue lisää »
VAG CAN Pro12kk takuu ja 12kk ilmaiset päivitykset. VAG CAN Professional (CAN+UDS+K-linja)Lue lisää »
SmartSafe WA61312kk takuu. SmartSafe WA613 on innovatiivinen kokonaisuus pyöränsuuntaukseen.  HelppokäyttöinenLue lisää »
Iveco Core XS VCI4 24kk takuu. Aito ja alkuperäinen Ivecon merkkitesteri UDT (Unified Diagnostic Tool)Lue lisää »

Yhteystiedot

Ikatech Oy
Turkiloinen 40
39530 Kilvakkala
0458501007
ikatech@ikatech.fi

Asiakaspalvelu avoinna:

Ma: Suljettu
Ti: 11-15.00
Ke: Suljettu
To: 11-15.00
Pe: Suljettu

Sähköposteihin pyrimme vastaamaan 1-2 työpäivän kuluessa.
« Takaisin

Launch EM101N EV



12kk takuu.

Launch EM101N EV on 2-kanavainen oskilloskooppi, jossa on myös yleismittari.

Täysin uusi diagnostiikka APP, jossa on käyttäjäystävällinen käyttöliittymä, kätevä ja helppokäyttöinen, joka tukee aaltomuotojen avaamista ja tallentamista.

Tukee sekä langallista, että langatonta yhteyttä tuettujen Launch X431 diagnostiikkatestereiden kanssa. Uusi käyttöliittymä tukee kolmea näyttötilaa, jotka voidaan valita ja vaihtaa vapaasti

Varustettu 3,1 Ah:n akulla ja sitä voidaan käyttää myös langattomasti.

Runsaat lisävarusteet, piikkisarjat, yleismittarikynät, krokotiililiittimet, oskilloskoopin kanavatestilinjat jne.

Hinta:800.00 €